látka opěráky
látka sedáky
Popis
Hlídací pes

Jídelní set LENA. Moderní vzhled Vaší jídelny. ČESKÝ VÝROBCE.  Rohová lavice je vyrobena z laminované dřevotřísky o síle 36 mm, hrany jsou začištěny nárazuvzdornou ABS hranou. Čalounění lavice i židlí je ze speciální PUR pěny odolné proti prosezení. Z lamina o síle 36 mm je vyroben i jídelní stůl LENA. Židle JUTA je z bukového masivu mořená do odstínu lamina. U jídelního setu LENA máte velký výběr z odstínu lamina, moření masivu a vzorů potahových látek.

Rohové lavice nabízíme v rozmezí velikostí 126 - 206 cm, děleno po 10 cm. Rohovou lavici LENA můžete také zakoupit samostatně nebo kombinovat s libovolnými stoly a židlemi z naši nabídky. Se sestavením rohové lavice v jiném rozměru než je nabízená sestava Vám rádi poradíme na našich prodejnách.

Jídelní lavice je možné vyrobit i v rovném provedení v rozměrech 78 - 158 cm.

Možnost výběru typu rohu:

Možnost výběru prošití čalounění:

Nabízená jídelní sestava obsahuje:

rohovou lavice LENA o rozměru 126 x 166 cm, roh Troja čalouněný svislé prošití, svislé šití. Krátký a dlouhý díl jsou při montáži zaměnitelné.
     jídelní stůl LENA pevný 70 x 110 cm